Emlékezés egy barátra, a klubtársunkra!

Nemrég történt!

A Magyar Honvédség Stefánia úti Kulturális Központjában Mikulás napi ünnepséget szerveztek, amiben Tóni barátunk, más klubok közművelődési bizottsági tagjaival, segédkezett. Támogatói visszalépések miatt, több tucatnyi kisgyerek hiába várta volna a Mikulást! De Tóni nem hagyta annyiban. Néhány nap alatt elnyerte a SPAR Zrt. kommunikációs igazgatójának támogatását, és az ünnepség mégis megtartásra került. Jött a Mikulás, vele mikuláscsomagok. Több tucatnyi gyerek boldog arcát látva, kétség nem fért hozzá, barátunk, sokadszorra is, minden köszönetet megérdemel.

Tisztelt Ezredes úr! Köszönjük, hogy klubunk, a Budapesti Nyugállományúak Klubja Budaörsi Tagozata tagjai közt tudhatott téged és éveken át önzetlenül segítetted munkáját! Kedves Tóni Barátunk! Nyugodj békében!

Budaörs, 2023. 08. 14.

Tisztelettel:

Takács József ny.alez
a klub budaörsi tagozatának elnöke
Tel: +36 20 414 4887
E-mail: anagrande@t-online.hu