Ének

Piroska a Nőtagozat Vidám csajok dalkórusának vezetője meglepett minket ezzel a dallal

Már minálunk babám, az jött a szokásba

Eljárunk a klubba a Stefánia a Nőtagozatába

Minden rendezvényen szépen szól a nóta

Hiszen mindannyian szívesen boldogan jövünk el a klubba

Bár mi nálunk babám nem is olyan vidám a nyugdíja élet

Mert a nyugdíjaink, amit a postás, de keveset érnek

Ezért nagyon fontos, felejtsük a gondot, mert

Amíg élünk mindent elfeledünk mindenki boldog

Szentül megígérjük, hogy amig csak élünk eljárunk a klubba

Már csak pihengessünk, együtt beszélgessünk, elég volt a munka

Használjuk ki együtt, amit nyújt az élet

Csendüljön az ének, hadd legyenek szépek a nyugdíjas évek!

Csendüljön az ének, hadd legyenek szépek a nyugdíjas évek!

Author: babi

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük