Piroska a Nőtagozat Vidám csajok dalkórusának vezetője meglepett minket ezzel a dallal

Már minálunk babám, az jött a szokásba
Eljárunk a klubba a Stefánia a Nőtagozatába
Minden rendezvényen szépen szól a nóta
Hiszen mindannyian szívesen boldogan jövünk el a klubba
Bár mi nálunk babám nem is olyan vidám a nyugdíja élet
Mert a nyugdíjaink, amit a postás, de keveset érnek
Ezért nagyon fontos, felejtsük a gondot, mert
Amíg élünk mindent elfeledünk mindenki boldog
Szentül megígérjük, hogy amig csak élünk eljárunk a klubba
Már csak pihengessünk, együtt beszélgessünk, elég volt a munka
Használjuk ki együtt, amit nyújt az élet
Csendüljön az ének, hadd legyenek szépek a nyugdíjas évek!
Csendüljön az ének, hadd legyenek szépek a nyugdíjas évek!

