Üdvözlünk a Közlekedési tagozat honlapján! Ez az első saját WordPress-bejegyzés, amelyet lehet módosítani, vagy törölni, aztán megkezdhető a honlap tartalommal történő feltöltése.
Üdvözlünk a Közlekedési tagozat honlapján! Ez az első saját WordPress-bejegyzés, amelyet lehet módosítani, vagy törölni, aztán megkezdhető a honlap tartalommal történő feltöltése.
Copyright © 2026 Közlekedési tagozat

2026.január 14-én évnyitó klubnap kerül megtartásra. A klubnappal egybekötve családias ebédre kerül sor a Kürtös teremben 12,30-tól. Előtte 11,30-tól az Üvegteremben megbeszéljük a január havi feladatainkat, megköszöntésre kerülnek az aktuális névnaposok és születésnaposok.
Lehetőség lesz az évi tagdíj rendezésére is.
Átbeszélésre kerül a 2026. évi munkaterv.
12,30-ra csoportosan átmegyünk a Kürtös terembe és közös ebéd elfogyasztására és baráti beszélgetésre kerül sor.
JEGYZŐKÖNYV
a
2026.február 11-én megtartott beszámoló taggyűlésről.
Készült: 2026.02.11-én a Stefánia Palota Honvéd Kulturális Központ Üvegtermében.
Jelen vannak: A Közlekedési tagozat létszámából 18 fő
Levezető elnök: Gárdos Vilmos ny.alez. tagozat elnök
A jelenléti ív összesítése alapján megállapítást nyert, hogy a közgyűlés határozat képes, mivel a tagozat létszáma 32 fő, ebből 18 fő jelen volt a beszámoló taggyűlésen.
A tagozat elnöke beszámolt a 2025. évben elvégzett feladatokról.
Hangsúlyozta, hogy a tagságnak nagyobb aktivitást kell a feladatok végrehajtásába fektetni és szintén aktívabban vegyenek részt a munkatervben elfogadott tagozati illetve központi rendezvényeken.
Elmondta, hogy a programokon résztvevők az utólagos felmérések és elmondások alapján, nagyon jól érezték magukat és továbbra is igény van a hasonló összejövetelekre.
A tagság az elnöki beszámolót egyhangúlag elfogadta.
A tagozat gazdálkodási és pénzügyi helyzetéről Kocsó Sándorné ny. őrgy. számolt be a taggyűlésnek.
A beszámoló írásos anyag, így csatolva a jegyzőkönyvhöz.
A pénzügyi és gazdálkodási beszámolót a közgyűlés egyhangúlag elfogadta.
Következett a Szociális és Kegyeleti felelős beszámolója. Fazekas Bálint elmondta, hogy2025.évben 3 fő tagtársúnktól kellett végső búcsút venni.
– Gombos István ny. alezredes
– Seres Zoltán ny. alezredes és
– Medve Ferenc ny. alezredes-től.
Emléküket megőrizzük!
Ismertette, hogy szorosan együtt működve a BPNY Klub Szociális és Kegyelet Bizottsággal az idős és beteg, illetve a rászoruló tagtársaink karácsonyi segély csomagot kaptak, melynek kiszállításában az aktív tagjaink részt vettek.
Rendszeres kapcsolat tartás van a régóta beteg tagtársainkkal, telefonon, illetve személyesen.
A beszámolót a taggyűlés egyhangúlag elfogadta.
Összességében a Közlekedési Tagozat 2025. évi beszámolóját a taggyűlés egyhangúlag jóváhagyta.
A beszámoló taggyűlés a továbbiakban átalakult klub nappá és baráti beszélgetésként, illetve a soros születésnaposok és névnaposok köszöntésére került sor.
Budapest, 2026. február 11.
/ Terjéki Ede ny. szds. / / Gárdos Vilmos ny. alez./
tagozat titkár tagozat elnök
jkv.vez.
Hitelesítők: / Kocsó Sándorné ny. őrgy./ / Alpári Nagy Imre ny. alez./