2 thoughts on “Helló Világ!

  1. 2026.január 14-én évnyitó klubnap kerül megtartásra. A klubnappal egybekötve családias ebédre kerül sor a Kürtös teremben 12,30-tól. Előtte 11,30-tól az Üvegteremben megbeszéljük a január havi feladatainkat, megköszöntésre kerülnek az aktuális névnaposok és születésnaposok.
    Lehetőség lesz az évi tagdíj rendezésére is.
    Átbeszélésre kerül a 2026. évi munkaterv.
    12,30-ra csoportosan átmegyünk a Kürtös terembe és közös ebéd elfogyasztására és baráti beszélgetésre kerül sor.

  2. JEGYZŐKÖNYV
    a
    2026.február 11-én megtartott beszámoló taggyűlésről.

    Készült: 2026.02.11-én a Stefánia Palota Honvéd Kulturális Központ Üvegtermében.
    Jelen vannak: A Közlekedési tagozat létszámából 18 fő
    Levezető elnök: Gárdos Vilmos ny.alez. tagozat elnök
    A jelenléti ív összesítése alapján megállapítást nyert, hogy a közgyűlés határozat képes, mivel a tagozat létszáma 32 fő, ebből 18 fő jelen volt a beszámoló taggyűlésen.
    A tagozat elnöke beszámolt a 2025. évben elvégzett feladatokról.
    Hangsúlyozta, hogy a tagságnak nagyobb aktivitást kell a feladatok végrehajtásába fektetni és szintén aktívabban vegyenek részt a munkatervben elfogadott tagozati illetve központi rendezvényeken.
    Elmondta, hogy a programokon résztvevők az utólagos felmérések és elmondások alapján, nagyon jól érezték magukat és továbbra is igény van a hasonló összejövetelekre.
    A tagság az elnöki beszámolót egyhangúlag elfogadta.

    A tagozat gazdálkodási és pénzügyi helyzetéről Kocsó Sándorné ny. őrgy. számolt be a taggyűlésnek.
    A beszámoló írásos anyag, így csatolva a jegyzőkönyvhöz.

    A pénzügyi és gazdálkodási beszámolót a közgyűlés egyhangúlag elfogadta.

    Következett a Szociális és Kegyeleti felelős beszámolója. Fazekas Bálint elmondta, hogy2025.évben 3 fő tagtársúnktól kellett végső búcsút venni.

    – Gombos István ny. alezredes
    – Seres Zoltán ny. alezredes és
    – Medve Ferenc ny. alezredes-től.
    Emléküket megőrizzük!

    Ismertette, hogy szorosan együtt működve a BPNY Klub Szociális és Kegyelet Bizottsággal az idős és beteg, illetve a rászoruló tagtársaink karácsonyi segély csomagot kaptak, melynek kiszállításában az aktív tagjaink részt vettek.
    Rendszeres kapcsolat tartás van a régóta beteg tagtársainkkal, telefonon, illetve személyesen.
    A beszámolót a taggyűlés egyhangúlag elfogadta.

    Összességében a Közlekedési Tagozat 2025. évi beszámolóját a taggyűlés egyhangúlag jóváhagyta.

    A beszámoló taggyűlés a továbbiakban átalakult klub nappá és baráti beszélgetésként, illetve a soros születésnaposok és névnaposok köszöntésére került sor.

    Budapest, 2026. február 11.

    / Terjéki Ede ny. szds. / / Gárdos Vilmos ny. alez./
    tagozat titkár tagozat elnök
    jkv.vez.

    Hitelesítők: / Kocsó Sándorné ny. őrgy./ / Alpári Nagy Imre ny. alez./

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük