A MH Budapesti Nyugállományúak Klubja a 2025.05.22-i küldöttgyűlésén elismerésben részesült
Bodnár Gyula ny. alezredes aki Klub Elismerő Oklevelet,
Balázs Éva nyugdíjas aki Klub Elismerő Oklevelet,
Kozák Antal István ny. alezredes aki Klub könyvcsomag elismerést vehetett át.
A küldöttgyűlés Kecskeméti András honv. nyugdíjasnak a Klub Örökös Tiszteletbeli Tagja címet adományozott.
Gratulálok és köszönöm a Tagozat érdekében végzett munkátokat!
A MH Budapesti Nyugállományúak Klubja a 2025.05.22-i küldöttgyűlésén ismét az elnökség tagjává választottuk Vas Juditot tagozatunk vezetőségi tagját.
Köszönöm az eddig végzett lelkes és lelkiismeretes munkádat, a jövőben is számítunk rád Judit!






