


A Hadtáp tagozat tisztújító közgyűlését Fülöp Ferencné tagunk egy szép versel nyitotta meg, melyet a tagozat elnökének beszámolója követet az elmúlt időszakról és előterjesztette az éves munkatervet, melyet a tagság egyhangúlag elfogadott. Ezt követően a jelölő bizottság elnöke előterjesztette javaslatát az elnök, a titkár és a vezetőségi tagok személyére. A tagság szavazással döntött a jelölt személyek megválasztásáról. A közgyűlés egy jó hangulatú vacsorával és baráti beszélgetéssel zárult.




A tagozat szervezésében látogatást tettünk a Sörgyárban, ahol betekintést kaptunk a sör készítésének múltjába és jelenébe.


