A 2023. márc. 16-i klubnapon ünnepelte meg a Gödöllői tagozat a 10 éves jubileumát, azaz 10 éve csatlakoztunk a MH Budapesti Nyugállományúak Klubjához mint Gödöllői tagozat.
Az évfordulóról Szurdok György ny. alezredes, örökös tiszteletbeli elnökünk emlékezett meg. Szurdok György a megalakulástól 7 évig volt a Gödöllői tagozat elnöke. A megemlékezés után felköszöntöttük az egykori vezetőséget, ezzel köszönve meg eddigi munkájukat.
Szünetben fel lehetett iratkozni a 2023. évi kirándulásokra.
Születés- és névnapi köszöntések.
Gödöllői Nyugdíjas Akadémia következő, április 14-i előadásának meghirdetése: Herczenik Anna operaénekes és férje, Cser Ádám karmester zenés előadása.
Állófogadás: szendviccsel, süteményekkel vendégeltük meg a tagságot.


