A 2023. jan. 19-i klubnapon első napirendi pontként Lányi Aladár, tagozatunk elnöke tartott előadást „Az energia problémák, a jövő energiái” címmel. Nagyon érdekes előadás volt.
Második napirendi pontként Hajnal Irén tagunk, turisztikai vezető tájékoztatta a tagságot a hamarosan megrendezendő „Idegenvezetők Világnapja” febr. 25-i gödöllői program kapcsán végzendő feladatainkról és a 2023-as évi, szervezés alatti kirándulásokról.
Harmadik napirendi pontként megválasztottuk a Gödöllő Városi Nyugdíjasok Egyesületének éves közgyűlésére a küldöttjeinket.
Negyedik napirendi pontként köszöntöttük a januári név- és születésnapos tagjainkat, akik a szünetben süteménnyel kínálták a tagságot.
A szünetben mód nyílt még a tagdíjak befizetésére és a tagjaink közötti baráti beszélgetésre.
Egyebek napirendi pontban tájékoztattuk a tagságot, hogy a HM-től június 15-re igényelt autóbusz lehetőségét megkaptuk a Mohácsi emlékhelyhez történő kiránduláshoz. Ezt az utat a későbbiekben részletesen megtervezzük és megszervezzük.
Írta: Lányi Aladárné titkár

